Volvo

Ładowarki samochodowe Volvo

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Volvo

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Volvo

Samochody elektryczne Volvo

Szwedzki producent samochodów Volvo Car Corporation przedstawiło swoje plany związane z elektromobilnością. Do roku 2025 chcą, aby ich sprzedaż w 50% opierała się o samochody elektryczne. Już teraz każdy nowe auto Volvo będzie zelektryfikowane. Dążenie do zeroemisyjności przez szwedzki koncern spowodowało, że w planach mają wypuszczenie wielu modeli elektrycznego Volvo oraz wielu hybryd tej samej marki.

fotograficzny Opłatek na tort LOGO VOLVO 01/17

Ładowanie samochodów elektrycznych Volvo

Volvo od zawsze kojarzyło się fanom motoryzacji z ponadprzeciętnym bezpieczeństwem jazdy. Tak jest do dziś, natomiast szwedzki producent zadbał o bezpieczeństwo ładowania w swoich elektrycznych i hybrydowych modelach Volvo. Dzięki nowym technologiom i uniwersalnym rozwiązaniom ładowanie Volvo jest dziecinnie proste i każdy posiadacz tej marki bez trudności da sobie z nim rade.

Wallboxy, ładowarki Volvo

Każdy posiadacz elektrycznego auta od Volvo powinien zaopatrzyć się w odpowiednią ładowarkę. Jeżeli chcemy szybko i bezpiecznie ładować nasz pojazd w domowych warunkach dobrym rozwiązaniem jest montaż wallboxa w naszym prywatnym garażu. Dzięki temu nasze elektryczne auto zawsze będzie pod prądem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz