Moc stacji

Ładowarki samochodów elektrycznych według mocy

W naszej ofercie znajdą Państwo stacje ładowania aut elektrycznych o różnych mocach. Zarówno są to punkty na prąd stały jak i zmienny.

Oferowana moc stacji ładowania:

  • 3,7 kW
  • 7,4 kW
  • 11 kW
  • 22 kW
  • 44 kW
  • 50 kW
  • do 150 kW

Decydując się na ładowarkę o wyższej mocy, czas jaki będziesz poświęcał na naładowania swojego samochodu będzie o wiele krótszy. Najmniejsza stacja ładowania załaduje nasze auto z mocą 3,7 kW w czasie minimum 6 godzin. Ten typ ładowarki najbardziej korzystny jest dla indywidualnych posiadaczy elektryków, którzy korzystają z niej w domu.

W kolejnych przedziale znajdziemy stacje o mocy od 7 do 44 kW AC. To rozwiązanie świetnie sprawdza się w miejscach ogólnodostępnych jak hotele, restauracje, parkingi czy centra handlowe. Czas ładowania wynosi wtedy od 2-4 godzin. Osoba, która podłączy swój samochód w takim miejscu ma czas aby zrobić zakupy zjeść posiłek lub odpocząć w miejscu do tego stworzonym, a przy okazji załadować akumulatory w swoim aucie elektrycznym.

Ostatnim podziałem są super szybkie ładowarki o mocy od 50 do 150 kW. To rozwiązanie uwarunkowane jest od posiadanej mocy przyłączeniowej danego obiektu. Czas trwania ładowania wynosi w takim wypadku ok pół godziny. Jest to świetne rozwiązanie dla stacji benzynowych, które najczęściej posiadają dużą moc przyłączeniową oraz punkt gastronomiczny, w którym klient ładujący swój pojazd zje szybki posiłek lub wypije kawę.

Wybór mocy ładowarki zależy od wielu kwestii. W szczególności od jej przeznaczenia, miejsca montażu, oraz to ile pojazdów docelowo ma ona zasilać w energię. Jeżeli potrzebujesz doradztwa w jej zakupie skontaktuj się z nami a po krótkiej rozmowie i poznaniu Twoich potrzeb doradzimy przy zakupie odpowiedniego modelu oraz pomożemy dobrać odpowiednią moc.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz