Renault

Ładowarki samochodowe Renault

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Renault

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Renault

Renault samochody elektryczne

Elektryczne Renault już jeżdżą po europejskich drogach, ale to dopiero początek zielonej rewolucji w tej francuskiej marce. Po świetnie przyjętych Renault Zoe oraz Renault Clio e-TECH przychodzi kolej na prawdziwie nowoczesne i komfortowe elektryki. Koncern chce do roku 2025 wprowadzić 10 modeli samochodów elektrycznych. Będą one budowane na całkowicie innowacyjnych i nowych płytach podłogowych, które maja przynieść im ogromny sukces i pozycje lidera w tej branży.

Renault-Logo-png-download-768x768 - Ju-Mar

Renault - rozwiązanie w dziedzinie elektromobilności

Renault poważnie myśli o ekologicznych rozwiązaniach i wprowadzaniu oraz promowaniu zeroemisyjności. Pierwszym krokiem ich działań jest próba obniżenia kosztów produkcji baterii poniżej 80 dolarów zakilowatogodzinę. Renault ma zamiar również zabrać się za recykling zużytych akumulatorów samochodów elektrycznych, dzięki współpracy ze swoimi partnerami aliansowymi, czyli Mistubishi oraz Nissanem. Również przy ich udziale chcą również unormalizowac produkcję baterii dla aut elektrycznych oraz ich płyty podłogowe.

Wallboxy, stacje ładowania, ładowarki dla aut elektrycznych Renault

Francuska marka Renault posiada bardzo szeroką gamę modeli, w tym kilka aut elektrycznych. Elektryczne Renault to od lat ikona oryginalnego stylu, komfortu, nowoczesnych rozwiązań oraz niewątpliwej elegancji. Posiadacze pojazdów elektrycznych Renault często decydują się na własne wallboxy i ładowarki montowane w garażu lub parkingu podziemnym. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w Renault w zakresie ładowania, ta czynność jest wyjątkowo łatwa i bezpieczna.

Ładowanie Renault

Ładowanie elektrycznego Renault jest bardzo intuicyjne i prawdą jest, że możemy załadowac go praktycznie wszędzie. Dzięki zastosowaniu wydajnych silników i baterii litowo- jonowych ładowanie trwa optymalnie krótko, a cała technologia zapewnia pokonanie wielu kilometrów bez konieczności zatrzymywania się na uzupełnianie prądu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz