Tesla

Ładowarki samochodowe Tesla

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Tesla

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Tesla

Historia firmy Tesla

Przedsiębiorstwo Tesla zostało założone w roku 2003 przez grupę uzdolnionych inżynierów w tym Elona Muska, chcących zrewolucjonizować rynek motoryzacyjny. Chcieli oni udowodnić, że nie trzeba iść na kompromis pomiędzy silnikiem elektrycznym i spalinowym. Tworzyli oni bowiem samochód w pełni elektryczny, który zadziwił swoją technologią, osiągami i przyjemnością z jazdy.

Samochody elektryczne Tesla

W 2008 roku Tesla ukazała swoje najnowocześniejsze rozwiązania z wiązane z technologią elektrycznych układów napędowych oraz baterii. W tym czasie z ich stajni wyjechał pierwszy w całości elektryczny model samochodu Tesla Model S. Model ten całkowicie zmienił postrzeganie aut elektrycznych na świecie. Był to samochód prawdziwie XXI wieku, łączący w sobie niesamowite osiągi (od 0 do 100km/h w ciągu 2,28sek.), nowoczeny design, wysokie bezpieczeństwo, oraz wydajność dzięki opracowanych systemach magazynowania energii.

Tesla color logo 1 vector vectorized print ultra high quality | Etsy

Tesla - rozwiązania w dziedzinie elektromobilności

Idea przyświecająca działalności firmy Tesla opiera się się na odejściu od paliw kopalnych oraz obranie kierunku polegającym na bezemisyjności. Tesla projektuje pełen ekosystem zrównoważonej energii, produkując wiele nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Dzięki takim produktom jak Powerwall, Solar Roof czy Powerpack, właściciele firm, domów prywatnych czy dostawcy mediów mogą w łatwy i efektywny sposób zarządzać procesem wytrwarzania, magazynowania oraz zużycia energii. Przedsiębiorstwo Tesla posiada również fabrykę o nazwie Gigafactory 1, której celem jest tworzenie własnych ogniw baterii w znacznie niższych cenach.

Przyszłość aut elektrycznych Tesla

Tesla ma wielkie plany dotyczące stworzenia dostępnego dla każdego, przystępnego cenowego modelu samochodu. Chcą stworzyć cały system produktów które są korzystne cenowo, ogólnodostępne, niezawodne, proste w obsłudze i rozpromować je wśród jak największej liczby osób. Połączenie tych wszystkich dziedzin gospodarki jak magazyny energii, ładowarki aut elektrycznych, samochodów elektrycznych, systemy wytwarzania energii sprawi że era zeroemisyjności nadejdzie szybciej niż jest to przewidywane.

Ładowanie samochodu Tesla

Tesla to jedna z najpopularniejszych firm motoryzacyjnych zajmujących się produkcją samochodów w pełni elektrycznych reklamująca się twarzą wielkiego konstruktora, nowatora w dziedzinie nauki Elona Muska. Superszybkie, nowoczesne i luksusowe samochody Tesla opierające się na najnowszych technologiach zapewniają swoim kierowcom dużą wygodę oraz bezpieczeństwo jazdy. Tesla jak większość samochodów elektrycznych jeżdżących po europejskich, a przede wszystkim polskich drogach mają unormalizowane systemy ładowania. Oprócz superszybkich stacji ładowania dedykowanych do auta elektrycznego Tesla, kierowca skorzystać może z każdego innego punktu ładowania z wtyczką typ-2.

Ładowarki, wallboxy, stacje ładowania Tesla

Dzięki własnym nowatorskim technologiom, Tesla może pochwalić się bardzo wydajnymi układami magazynowania energii. Sprawia to, że możemy tym samochodem elektrycznym pokonywać długie dystanse na jednym ładowaniu. Wallboxy i domowe stacje ładowania do samochodu Tesla gwarantują nam bezpieczeństwo i szybkość ładowania naszego auta z dużą mocą.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz