Porsche

Ładowarki samochodowe Porsche

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Porsche

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Porsche

Porsche - samochody elektryczne

Porsche jako jeden z producentów samochodów premium ukierunkował się na jedne z najbardziej ambitne plany w dziedzinie elektromobilności i zeroemisyjności. Kierownictwo niemieckiego giganta oświadczyło, że do 2025 roku 50% sprzedaży ich samochodów będa pokrywały samochody elektryczne (BEV) oraz hybrydowe plug-in (PHEV). Jest to podwojona liczba jaką do tej pory forsowali. Duży wpływ ma również trend wśród nabywców nowych samochodów Porsche. Ponad 60% z nich na ten moment wybiera modele hybrydowe, a w przyszłości będą to już całkowicie elektryczne Porsche. Pierwszymi autami elektrycznymi od Porsche będą: Porsche Mission E, a także Boxter, Cayman, Macan oraz Cayenne. Inwestycja do 2022 roku jaką poczyni koncern w sprawie rozwoju czytej energi i zerowmisyjnego Porsche to 6 miliardów euro.

Porsche Logo | Symbol, History, PNG (3840*2160)

Wallboxy, stacje ładowania, ładowarki do aut elektrycznych Porsche

Firma Porsche to jeden z najbardziej znanych światowych producentów samochodów luksusowych i sportowych. Od lat charakteryzuje się ogromną klasą, luksusem, niesamowitymi osiągami i komfortem. Jedną z możliwości ładowania elektrycznego Porsche jest montaż wallboxa lub wolnostojącej ładowarki samochodowej w swoim garażu. Zapewni nam to nieograniczony dostęp do ładowania naszego elektryka.

Ładowanie elektrycznego Porsche

Dzięki łatwemu ładowaniu, samochodów elektrycznych Porsche, nie sprawia ono trudności jego posiadaczom. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz bardzo oszczędnym i wydajnym silnikom elektryczne auto od Porsche jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu około 500km. Jest to świetny wynik zważając na niezwykłe osiągi które zapewnia niemiecka marka.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz