Kia

Ładowarki samochodowe Kia

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Kia

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kia

Samochody elektryczne KIA

Prezes koncernu motoryzacyjnego Kia Motors - Han woo Park, ogłosił, że jego firma stopniowo będzie stawała się przedsiębiorstwem innowacyjnym i chce zostać liderem na rynku aut elektrycznych. Pierwszym krokiem ku temu jest wprowadzenie na rynek do roku 2025, 11 modeli aut elektrycznych Kia.

Plik:Kia-logo.png – Wikipedia, wolna encyklopedia

Auta elektryczne Kia - rozwój elektromobilności

Kia Motors przedstawiła światu swój plan związany z rozwojem elektromobilności. Plan S jest to średnio i długoterminowa droga na której końcu jest pozycja lidera na rynku motoryzacyjnym. Oprócz produkcji samochodów elektrycznych, Kia planuje wdrożenie wielu samochodów hybrydowych, nowoczesne rozwiązania związane z łącznością aut elektrycznych oraz samodzielną, autonomiczną jazdą.

Ładowanie samochodów Kia

Elektryczne auta od koreańskiego producenta Kia, wyróżniają się na rynku bardzo wydajnymi silnikami oraz akumulatorami, które zapewniają topowe ilości kilometrów przejechane na jednym ładowaniu. Naładowanie akumulatora elektrycznej Kia trwa niecałą godzinę, a dzięki uniwersalności jaką charakteryzuje się system ładowania w niej zamontowany, możemy podładować się w dowolnym miejscu na trasie.

Wallbox, ładowarka samochodów Kia

Wielu kierowców poruszających się na codzień autem elektrycznym Kia decyduje się na montaż własnego wallboxa lub łądowarki wolnostojącej w swoim domu. Sprawia to, że zawsze mają dostęp do ładowania i nie martwią się o poziom baterii w swoim pojeździe.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz