Przeznaczenie

Ładowarki samochodowe według ich przeznaczenia - prywatne i komercyjne

W naszym asortymencie znajdą Państwo ładowarki o różnym przeznaczeniu. Są to stacje do użytku komercyjnego tj. ogólnodostępne oraz prywatne.

Komercyjne stacje ładowania - są to ogólnodostępne ładowarki montowane w takich obiektach jak: stacja benzynowa, hotel, restauracja, parkingi, urzędy, zakłady pracy. Z takich punktów może korzystać każdy lub ograniczona przez właściciela grupa osób odpłatnie lub za darmo.

Prywatne stacje ładowania - są to najczęściej stacje o małej mocy montowane w domach, do których dostęp posiada wyłącznie właściciel na użytek własny.

Ciągle rosnąca liczna aut elektrycznych powoduje zapotrzebowanie na rozbudowaną infrastrukturę ładowarek samochodów elektrycznych. Patrząc na zachód europy ten wzrost jest bardzo szybki, dlatego warto aby nie zostać z tyłu za konkurencją i zaopatrzyć swój obiekt w ogólnodostępną staje ładowania. Obserwując doświadczenia zachodnich krajów, inwestycja hoteli, restauracji czy stacji benzynowych w komercyjne ładowarki samochodowe znacznie zwiększyła ich zyski oraz przyciągnęła wielu nowych majętnych klientów.

W naszej ofercie znajdą ładowarki jednostanowiskowe i dwustanowiskowe klasyczne oraz te szybkiego ładowania. Każda ładowarka jest produkowana w Polsce przez polskiego producenta. Sprawia to, że spełnia ona wszelkie normy i wytyczne prawne oraz gwarantuje wysoką jakość.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz