Skoda

Ładowarki samochodowe Skoda

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Skoda

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Skoda

Samochody elektryczne Skoda

Marka Skoda przeżywa w tym momencie prawdziwą rewolucję. Tak jak inni producenci wchodzi z przytupem w elektromobilność i zeroemisyjność. Do końca roku 2022 ma zamiar poszerzyć swoją game produktów o ponad 30 modeli, w których ponad 10 będzie w części lub całości zasilana prądem.

Plik:Skoda -1200x1200.jpg – Wikipedia, wolna encyklopedia

Skoda - rozwiązania w dziedzinie elektromobilności

Plany koncernu Skoda są bardzo optymistyczne i górnolotne. Do roku 2025, 25% wszystkich pojazdów, sprzedawanych na rynku europejskim, będzie samochodami elektrycznymi. Samochód elektryczny Skoda ma przyczynić się do znacznego zmniejszenia światowej emisji CO2 i próby wprowadzenia czystego transportu zeroemisyjnego w przyszłości.

Ładowanie auta elektrycznego Skoda

Skoda w swojej ofercie posiada już kilka samochodów w pełni elektrycznych jak i hybrydowych. Dzięki najnowszym technologiom wprowadzonym przez ten koncern, ładowanie Skody jest proste i instynktowne. W najbliższym czasie do elektrycznej skody planuje się zamontowanie platformy MEB, która umożliwi pojazdowi przejechanie nawet 500km na jednym ładowaniu.

Wallbox, stacje ładowania ładowarki samochodów Skoda

Idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy auta elektrycznego Skoda jest wallbox zamontowany w garażu jej posiadacza. Dzięki temu możemy załadowac swój samochód o każdej porze dnia i nocy i mieć pewność, że nie zabraknie nam baterii przed wyjazdem w daleką trasę. Natomiast dzięki uniwersalnym rozwiązaniom zastosowanych w Skodzie możemy załadować auto w każdej napotkanej po drodze stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz