Opel

Ładowarki samochodowe Opel

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Opel

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Opel

Opel samochody elektryczne

W roku 2019, producent samochodów Opel, zapowiedział zelektryfikowanie swojej bazy modeli. Pierwszym elektrycznym Oplem był Grandland X, w wersji elektrycznej jak i hybrydowej. Opel obecnie w swojej ofercie ma również coś dla entuzjastów miejskiej jazdy. Jest to Corsa-e. Samochód mały, cichy, oszczędny ze sportowym zacięciem. Kolejnym krokiem w elektromobilność i zeroemisyjność będzie wprowadzenie dla każdego obecnego modelu jego elektrycznego odpowiednika.

Plik:Opel logo.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia

Opel rozwiązania w dziedzinie elektromobilności

Zeroemisyjny transport to cel jaki przyświeca niemieckiemu koncernowi Opel. Produkcja samochodów elektrycznych oraz hybrydowych zaczęła się pełną parą i według planów będzie ona nabierała rozpędu. Elektryczny Opel ma być wizytówką nowoczesnego świata opartego na czystym transporcie. Samochód elektryczny Opel ma być dostępny dla każdego. Przystępna cena niektórych modeli ma działać zachęcająco do zmieniania podejścia dotyczącego aut elektrycznych.

Wallboxy, stacje ładowania, ładowarki do aut elektrycznych Opel

Opel jako pierwszy na rynku europejskim wypuścił elektryczne samochody. Elektryczny Opel napędzany czystą energią zachowały swój oryginalny styl i komfortowe wnętrze. Wallbox lub prywatna ładowarka samochodowa to nieodłączny pakiet w który musi zaopatrzyć się każdy kierowca Opla z napędem elektrycznym. Dzięki temu załaduje swój samochód w dowolnym momencie i nie musi martwić się więcej o poziom naładowania akumulatorów.

Ładowanie samochodu elektrycznego Opel

Ładowanie Opla jest bardzo łatwe i w zupełności bezpieczne. Dzięki zastosowaniu standardowych wtyczek możemy ładować swój samochód na dowolnej ogólnodostępnej stacji na trasie naszej podróży. Dzięki wydajnym akumulatorom Opel może pokonać wiele kilometrów na jednym ładowaniu, a kiedy trzeba uzupełnić baterie w szybkim tempie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz