Hyundai

Ładowarki samochodowe Hyundai

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Hyundai

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Hyundai

Hyundai już od 30 lat wprowadza wiele innowatorskich rozwiązać w dziedzinie elektromobilności. W XXI wieku marka ta kojarzy się z wysoką jakością oraz niezawodnymi technologiami. Mimo tego nie jest on w czołówce producentów samochodów co w niedługim czasie zamierza zmienić.

Hyundai - historia firmy

W roku 1947 koreański konstruktor Chung Ju-Young założył przedsiębiorstwo pod nazwą Hyundai Engeenering and Construction. Początkowo zajmowała się ona branżą budowniczą i była jednym z liderów w swoim kraju. W roku 1967 z koncernu wyodrębniona została firma Hyundai Motor Company, która zajęła się branżą motoryzacyjną. Pierwszym samochodem Hyundaia był model Pony, który został zaprezentowany na targach w Turynie. W czasie trwania historii firma Hyundai przejęła koncern KIA oraz zakupiła 10% udziałów w firmie DaimlerChrysler. Na polskim rynku samochody koreańskiego producenta pojawiły sie w roku 1993, kiedy to pojawiło się wiele nowoczesnych na tamte czasy modeli.

Logo Hyundai

Logo powstało na początku działalności firmy Hyundai Motor Company czyli w roku 1967. Od tego czasu pozostaje bez zmian. Jedynie zostało lekko odświeżone poprzez efekty i kolor. Znaczenie loga nie jest tak oczywiste ponieważ według producenta przedstawia ono nie pierwszą literę nazwy samochodu, a uścisk dłoni pomiędzy przedstawicielem, a klientem.

Hyundai-logo-grey-2560×1440 – Regeneracja turbosprężarek

Hyundai samochody elektryczne

Obecnie elektrycznych Hyundaiów jest nie wiele. Są to głównie 2 modele: Kona Electric oraz Ioniqa Electric. Natomiast wielkie plany i prezentowane na targach najnowsze modele potwierdzają to co powiedzieli dyrektorzy koncernu Hyundai. Przez najbliższe 5 lat chcą oni bowiem wprowadzić 16 nowych modeli samochodów elektrycznych, charakteryzujących się nowoczesnością i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami.

Hyundai - rozwiązania w dziedzinie elektromobilności

Plany Hyundaia są bardzo dalekosiężne. W przeciągu najbliższych 10 lat planuje poczynić inwestycje na 60 bilionów wonów, w przeliczeniu ok 200 miliardów złotych. Dzięki takim działaniom do roku 2030 chcą mieć dla siebie udziały światowego rynku aut elektrycznych na poziomie 10%. Oprócz samochodów elektrycznych, Hyundai pracuje również nad wodorem i ogniwami paliwowymi, w czym widzi ogromną przyszłość i zyski.

Wallboxy, stacje ładowania, ładowarki aut elektrycznych Hyundai

Elektryczny Hyundai charakteryzuje się głównie świetnymi, oszczędnymi silnikami, zapewniającymi niskie zużycie energii. Pokonywanie dalekich tras nie stanowi dla tej marki dużego wyzwania, tym bardziej, że w naszym kraju pojawia się coraz więcej ogólnodostępnych punktów ładowania dla samochodów elektrycznych. Dobrym rozwiązaniem jest montaż wallboxa w prywatnym garażu dzięki dostępnym dopłatą do domowych ładowarek.

Ładowanie samochodu elektrycznego Hyundai

Ładowanie hyundaia jest prostą i bezpieczną czynnością. Pomimo tego, że jest to produkcja azjatycka, wciąż jest kompatybilna z naszymi ładowarkami. Elektryczny hyundai dzięki zastosowanym nowoczesnym systemom IONIQ jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu nawet do 500 km.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz