Volkswagen

Ładowarki samochodowe Volkswagen

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Volkswagen

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Volkswagen

Volkswagen - rozwiązania w dziedzinie elektromobilności

Koncern samochodowy Volkswagen ma zamiar do roku 2025, stać się liderem na rynku samochodów elektrycznych. Już do końca 2021 roku chce wyprodukować milion aut elektrycznych. Przez kolejne 5 lat Volkswagen ma zamiar zainwestować w rozwiązania związane z elektromobilnością ponad 46 miliardów euro.

Volkswagen - samochody elektryczne

Firma Volkswagen chce do roku 2022 wprowadzić do swojej oferty aż 22 modele opierające się na płycie modułowej MEB, tak jak jest to widoczne w obecnych modelach ID.3. Volkswagen chcę również w połączeniu z Porsche oraz Audi rozwinąć platformę premium. W pełni elektryczna i cyfrowa platforma SSP będzie podstawą do przyszłego w pełni elektrycznego Volkswagena.

Nowe elektryzujące logo Volkswagen | Agencja Brandingowa LOGARYTM

Volkswagen - wallboxy, ładowarki, stacje ładowania

Volkswagen dążąc do swojej zeroemisyjności i zmniejszenia śladu węglowego na świecie produkowanego przez przemysł motoryzacyjny powoli staje się firmą nastawioną na przemysł energetyczny. Dzięki swoim nowoczesnym rozwiązaniom ładowanie elektrycznego Volkswagena jest łatwe i intuicyjne. Najnowsze modele tej marki posiadają akumulatory o dużej wydajności, dzięki czemu kierowca może przejechać na jednym ładowaniu coraz większe dystanse.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz