Nissan

Ładowarki samochodowe Nissan

Poznaj naszą ofertę ładowarek dla samochodów marki Nissan

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Nissan

Nissan samochody elektryczne

Koncern samochodowy Nissan wchodząc w rynek elektromobilności i zeroemisyjności zapowiedział, że do 2025 roku wszystkie samochody sprzedawane na rynek Chiński będą w pełni elektryczne. Elektryczny Nissan będzie przyjazny dla środowiska poruszając się napędzany czystą energią. Celem do roku 2035 jest całkowite wycofanie się z silników spalinowych i skupienie się na autach elektrycznych i gazowo-elektrycznych.

File:Nissan-logo.svg - Wikimedia Commons

Wallboxy, stacje ładowania, ładowarki do aut elektrycznych Nissan

Samochody elektryczne Nissan są czesto wybierane przez polskich kierowców. Ich oryginalny styl i niskie spalanie przyciągnęło wielu naszych rodaków. Pomimo ładowania wtyczką chademo, nasze wallboxy dostosowywane są do standardów Nissana. Dzięki temu zapewniasz sobie bezpieczne i szybkie ładowanie elektrycznego Nissana własnym wallboxem.

Ładowania elektrycznego Nissana

Nissan jako samochód elektryczny charakteryzuje się wydajnymi, pojemnymi akumulatorami co wpływa na jego codzienne użytkowanie. Na jednym ładowaniu właściciel pojazdu może przejechać nawet około 300km. Oprócz ładowania w zwykłym domowym gniazdku, możemy również podpiąć się do ogólnodostępnej ładowarki samochodów elektrycznych i z sukcesem uzupełnić baterie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz